O mne

Milujem stránky “o mne”. Je kúzelné, uvažovať sám o sebe spôsobom, aby dojem z osoby pôsobil lákavo, zaujímavo a pritom aspoň trochu pravdivo. Taká malá reklama na obyčajný biologický materiál.

Z môjho života mi väčinou príde dôležité, že som “večná študentka”. Toto spojenie ma vystihuje viac, než som si ochotná občas pripustiť. V prvom rade študujem dva obory na vysokej škole. Prvým je jednooborová psychológia, druhým verejná politika a ľudské zdroje. Toto je zaujímavá informácia hlavne pre ľudí, čo vedia, že som už vyštudovaný divadelný vedec.  To len tak, aby som sa vo svojich 25 rokoch nenudila.

Z toho, čo som už napísala, je zjavné, že som sa doteraz úplne presne nerozhodla, čo so svojím životom. Baví ma priveľa vecí, v mnohých som aj dobrá, ale nie dostatočne, aby som mohla povedať, že som v tom výnimočná.  Rada sa učím nové veci, spoznávam nových ľudí a viem sa neskutočne rýchlo nadchnúť. Horšie je to s tou výdržou. Chýba mi trpezlivosť.

Občas mávam svetlé chvíľky, kedy som vtipná a zábavná spoločníčka. Počas nich mi už viacero ľudí vnuklo myšlienku, že by som mala začať písať.  Inak sa vlastne stránim okolia a najradšej si zaleziem sama doma s dobrou knihou, alebo sa idem prejsť.

Rada cestujem. Milujem dobré jedlo a sama často varím a pečiem. Vďaka tomuto hobby, ktoré sa rado lepí na ženské boky, som začala s každodenným behom (ktorý občas nie je beh, alebo nie je ani každodenný). Dá sa povedať, že mám rada šport. Milujem kolieskové korčule a rýchlu jazdu. Nadchlo ma preháňanie sa po Miláne na požičanom žltom bicykli, i keď na bicyklovanie nemám stavaný zadok, presnejšie kostrč.  Dokážem hodiny plávať, ale neobľubujem chlórovu vodu na plavárňach a na ostré denné slnko pre istotu neleziem.

Som mladá a dúfam, že z tej mojej protikladnosti raz vyrastiem. I keď neviem, raz mi jeden známy povedal, že vodnári ako ja, majú v krvi večnú nespokojnosť. Tak uvidíme, či sa pri písaní tohto blogu dokážem aspoň zmieriť s vlastným osudom.

Reklamy

3 thoughts on “O mne

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s